Projekty i Partnerzy

GSKon Sławomir Garus

Symeo GmbH

Symeo GmbH produkuje i dostarcza rozwiązania oparte na opatentowanej technologi radarowej LPR do precyzyjnego i bezkontaktowego pomiaru dystansu, pozycji jak również do rozwiązań antykolizyjnych do suwnic, pojazdów przemysłowych, w tym m.in.: zwało-ładowarek, wozów koksowniczych, koparek, suwnic portowych.

Produkty Symeo są solidnie zaprojektowane i dobrze nadają się do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Produkty są łatwe w modernizacji i mogą być używane niezależnie od typu pojazdu lub suwnicy

www.symeo.com

TMW ConstructionFirma TMW Construction jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży konstrukcyjno – inżynierskiej. Wieloletnie doświadczenie pracujących dla firmy osób gwarantuje sukces każdego projektu.


  Projektowanie, wykonawstwo oraz koordynacja projektów w zakresie:
 • Maszyn i urządzeń przemysłowych oraz systemów zrobotyzowanych
 • Produkcja komponentów automatyki i bezpieczeństwa
 • Analizy procesów przemysłowych
 • Konstrukcji stalowych
www.tmw-construction.pl

TMW RoboticsFirma TMW Robotics jest nowoczesną firmą koncertującą się w swojej działalności na robotach przemysłowych. Trzon firmy stanowią wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem kierunkowym, legitymujący się szeregiem zakończonych z sukcesem wdrożeń związanych z robotyką.


  Projektowanie oraz budowa zrobotyzowanych systemów:
 • Spawalniczych, zgrzewalniczych, pakowania i przenoszenia materiałów
 • Tworzenie i modyfikacje oprogramowania robotów, wizualizacji i systemów bezpieczeństwa
 • Modernizacje i dostosowanie istniejących rozwiązań do obowiązujących norm i przepisów optymalizacji rozwiązań i procesów pod kątem bezpieczeństwa, wydajności i jakości
www.tmw-robotics.pl